Debreceni hírek http://www.debrecen.hu/ Debrecen Megyei Jogú Város Honlapja hu-HU http://portal.debrecen.hu/images/logo_debrecen_hu.png Debrecen Megyei Jogú Város Honlapja http://www.debrecen.hu/ 277 50 A békét biztosítják Közéleti hírek 13642 at http://www.debrecen.hu/ Fri, 27 Jan 2017 13:38:56 +0100 Díjazta legjobbjait a sportiskola Közéleti hírek 13641 at http://www.debrecen.hu/ Fri, 27 Jan 2017 11:31:28 +0100 2017. januári közgyűlés Közéleti hírek 13639 at http://www.debrecen.hu/ Thu, 26 Jan 2017 15:08:05 +0100 95 esztendős lett Közéleti hírek 13637 at http://www.debrecen.hu/ Wed, 25 Jan 2017 11:29:21 +0100 Lakossági tájékoztatás, 2017. január 24. Közéleti hírek 13635 at http://www.debrecen.hu/ Tue, 24 Jan 2017 09:48:06 +0100 Megemlékezés és díjátadó http://portal.debrecen.hu/hirek/helyi/Megemlekezes_es_dijatado Közéleti hírek 13634 at http://www.debrecen.hu/ Mon, 23 Jan 2017 15:00:06 +0100 Az Árpád téri református templomért báloztak Közéleti hírek 13632 at http://www.debrecen.hu/ Mon, 23 Jan 2017 11:45:23 +0100 <![CDATA[Lakossági tájékoztatás. Riasztási küszöbérték túllépése! 2017. január 23.]]> Közéleti hírek 13631 at http://www.debrecen.hu/ Mon, 23 Jan 2017 02:11:52 +0100 Lakossági tájékoztatás, 2017. január 22. Közéleti hírek 13630 at http://www.debrecen.hu/ Sun, 22 Jan 2017 19:21:11 +0100 Debrecen Város Bora 2017 Közéleti hírek 13629 at http://www.debrecen.hu/ Fri, 20 Jan 2017 14:22:35 +0100 Brno Debrecen új testvérvárosa Közéleti hírek 13628 at http://www.debrecen.hu/ Thu, 19 Jan 2017 17:19:50 +0100 Az év emberei Debrecenben Közéleti hírek 13623 at http://www.debrecen.hu/ Wed, 18 Jan 2017 08:55:13 +0100 Háziorvosi rendelőket újít fel az önkormányzat Közéleti hírek 13620 at http://www.debrecen.hu/ Mon, 16 Jan 2017 21:39:17 +0100 Debrecenben tanul a legtöbb külföldi diák Közéleti hírek 13619 at http://www.debrecen.hu/ Mon, 16 Jan 2017 09:30:31 +0100 Elhunyt Danku Attila Közéleti hírek 13618 at http://www.debrecen.hu/ Sun, 15 Jan 2017 08:52:52 +0100