Debreceni hírek http://www.debrecen.hu/ Debrecen Megyei Jogú Város Honlapja hu-HU http://portal.debrecen.hu/images/logo_debrecen_hu.png Debrecen Megyei Jogú Város Honlapja http://www.debrecen.hu/ 277 50 Debrecen Város Bora 2017 Közéleti hírek 13629 at http://www.debrecen.hu/ Fri, 20 Jan 2017 14:22:35 +0100 Brno Debrecen új testvérvárosa Közéleti hírek 13628 at http://www.debrecen.hu/ Thu, 19 Jan 2017 17:19:50 +0100 Az év emberei Debrecenben Közéleti hírek 13623 at http://www.debrecen.hu/ Wed, 18 Jan 2017 08:55:13 +0100 Háziorvosi rendelőket újít fel az önkormányzat Közéleti hírek 13620 at http://www.debrecen.hu/ Mon, 16 Jan 2017 21:39:17 +0100 Debrecenben tanul a legtöbb külföldi diák Közéleti hírek 13619 at http://www.debrecen.hu/ Mon, 16 Jan 2017 09:30:31 +0100 Elhunyt Danku Attila Közéleti hírek 13618 at http://www.debrecen.hu/ Sun, 15 Jan 2017 08:52:52 +0100 Dalidóval nyitja az évet Debrecen Közéleti hírek 13616 at http://www.debrecen.hu/ Wed, 11 Jan 2017 21:59:53 +0100 Dalidóval nyitja az évet Debrecen Közéleti hírek 13615 at http://www.debrecen.hu/ Wed, 11 Jan 2017 21:55:56 +0100 Az idei városi bál is jótékony célú Közéleti hírek 13607 at http://www.debrecen.hu/ Fri, 06 Jan 2017 13:38:19 +0100 95 esztendős lett Közéleti hírek 13606 at http://www.debrecen.hu/ Fri, 06 Jan 2017 11:12:14 +0100 Lakossági tájékoztatás, 2017. január 5. Közéleti hírek 13603 at http://www.debrecen.hu/ Thu, 05 Jan 2017 15:22:33 +0100 Lakossági tájékoztatás, 2017. január 2. Közéleti hírek 13595 at http://www.debrecen.hu/ Mon, 02 Jan 2017 02:28:48 +0100 Újévi köszöntő Közéleti hírek 13594 at http://www.debrecen.hu/ Sun, 01 Jan 2017 20:33:25 +0100 Kulturális menedzser/művészeti főtitkár Álláshirdetesek 13592 at http://www.debrecen.hu/ Fri, 23 Dec 2016 12:05:34 +0100 95 esztendős a bajnok Közéleti hírek 13591 at http://www.debrecen.hu/ Fri, 23 Dec 2016 11:44:59 +0100