Debrecen.hu

Nyelvválasztás Bitte wählen Sie eine Sprache Please select a language magyar Deutsch english

Állandó fogadóórák

A Fidesz-KDNP képviselői fogadóórái:


 

Dr. Papp László (polgármester): 

Becsky István Gábor (1-es választókerület): 
Előzetes bejelentkezés alapján (Fidesz-frakció: 52/511-570)

Papp Viktor (2-es választókerület): 
Minden hónap első hétfőjén 17:00 órától a Mesekert Óvodában (4033 Debrecen, Körtefa utca 3.)

Jámbor Ferenc (3-as választókerület): 
Minden hónap utolsó péntekjén, 17:00 - 18:00 óra között a Csapókerti Közösségi Házban (Süveg u. 3.)

Dr. Nagy Sándor (4-es választókerület): 
Minden hónap első hétfőjén 18.00 órától a Benedek Elek Általános Iskolában (Bocskai tér 1.)

Dr. Pankotai László (5-ös választókerület): 
Minden hónap második péntekjén 17:00 órától a Gulyás Pál Kollégiumban (Sumen u. 3.)
November 11-én (péntek) kivételesen 16:00 órakor lesz a fogadóóra.
Minden hónap második csütörtökjén 17:00 órától a Petőfi Emlékkönyvtárban (Víztorony u. 13.)

Danku Attila (6-os választókerület): 
- Minden hónap első szerdája, 17.00 óra: Petőfi Sándor Általános Iskola (Debrecen, Szabó Kálmán utca 3-5.)
- Minden hónap első csütörtökje, 17.00 óra: Karácsony Sándor Általános iskola (Debrecen, Komáromi Csipkés György tér 9.)
- Minden páros hónap első keddje, 17.00 óra: Nagycsere, Zrínyi vadászház

Kovács István (7-es választókerület): 
- Minden hónap első csütörtökjén 17.00 és 18.00 óra között a Karácsony Sándor Általános Iskolában (Komáromi Csipkés György tér 9.)
- Halápon az előre meghirdetett időpontokban
- Egyéb időpontban telefonos egyeztetést követően (képviselő: 06-20/267-1155, Fidesz-frakció: 52/511-570)

Czellér László (8-as választókerület): 
Minden hónap utolsó keddjén 17:00 órától a Monostorpályi út 110. szám alatti könyvtárban vagy előzetes bejelentkezés alapján 30/6196855

Komolay Szabolcs (9-es választókerület):
Minden hónap első szerdáján 18.00 órától a Debreceni József Attila Általános Iskolában (Monostorpályi út 63.)

Szabó Gyula (10-es választókerület): 
Minden hónap első szerdáján, 16:00 - 17:00 óra között az Epreskerti Általános Iskolában (Epreskert u. 80.)
Időpont  előre egyeztethető: 52/427363

Orosz Ibolya Aurélia (11-es választókerület): 
Minden hónap első csütörtökjén 16.00 - 17.00 között a Közép utcai Óvodában (Közép u. 2.)

Csaholczi Attila (12-es választókerület): 
Minden héten  kedden  9:00 - 12:00 és 14:00 - 17:00 óra között a Tócóskert tér 3. szám alatt.

Dr. Ary Petronella Anna (13-as választókerület):
Minden hónap első péntekjén 16:00 - 17:00 óra között a Medgyessy Ferenc gimnáziumban (Holló László sétány 6.) 
(A képviselő 2016 szeptemberi fogadóórája 2016. szeptember 9-én lesz, változatlan helyen és időpontban.)

Varga András (14-es választókerület): 
Minden hónap első keddjén 17.00 órától a Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézményben (Angyalföld tér 4.)

Dr. Széles Diána (15-ös választókerület): 
Minden hónap első csütörtökje 14.00 órától a Héra Család- és Gyermekjóléti Szolgálat telephelyén (Pósa utca 1.)

Dr. Barcsa Lajos (16-os választókerület): 
Minden hónap első keddjén 17:00-18:00 óra között a Vénkerti Általános Iskolában (Sinai Miklós u. 6.)

Dr. Papp Csaba Sándor (17-es választókerület): 
Előzetes bejelentkezés alapján (Fidesz-frakció: 52/511-570)

Dr. Kiss Sándor (18-as választókerület): 
Minden hónap első keddjén 16:00 órától a Faragó Utcai Óvodában (Faragó utca 20-22.)

Dr. Mazsu János (19-es választókerület): 
Előzetes bejelentkezés alapján (Fidesz-frakció: 52/511-570)

Fodor Levente (20-as választókerület): 
Előzetes bejelentkezés alapján (30/683-3720)

Korbeák György (21-es választókerület): 
Minden hónap első hétfőjén az Újkerti Közösségi Ház földszinti 5-ös termében (Jerikó utca 17-19.)

Hernádi Zoltán (22-es választókerület): 
- Páratlan hónap első szerdáján 16:00-17:00 óra között a Kismacsi Közösségi Házban (Napraforgó u. 16.); 18:00 - 19:00 óra között az Árpád Vezér Általános Iskolában (Böszörményi út 150.)
- Páros hónap első szerdáján 16:00 - 17:00 óra között az Ondódi Közösségi Házban (Kádár dűlő 61./c.); 18:00 - 19:00 óra között a Nagymacsi Közösségi Házban (Kastélykert u. 39.)

Szilágyi László (23-as választókerület):
Előzetes egyeztetés alapján (20/313-3784) minden hónap első hétfőjén 17.00 órától a Csokonai Vitéz Mihály Gimnáziumban (Békessy Béla utca 12.)

Balázs Ákos (24-es választókerület):
Előzetes bejelentkezés alapján (Fidesz-frakció: 52/511-570)


A Jobbik Magyarországért Mozgalom képviselői fogadóórái:

Ágoston Tibor: Előzetes egyeztetés alapján (70-372-5793)

Csikai József:  Előzetes egyeztetés alapján (70-372-5793)

Herpergel Róbert:  Előzetes egyeztetés alapján (70-372-5793)

Kőszeghy Csanád Ábel:  Előzetes egyeztetés alapján (70-372-5793)

A Demokratikus Koalíció képviselői fogadóórái:

Korcsog József Imre: 

Varga Zoltán:
 
 

A Civil Fórum képviselői fogadóórái:

 Dr. Gondola Zsolt Zoárd: 
 

Az Együtt képviselői fogadóórái:

 Dr. Szegedi István: 

A Lehet Más a Politika képviselői fogadóórái:

Görög Jenő:

A Magyar Szocialista Párt képviselői fogadóórái:

Madarasi István:



2017. április 24., hétfő
György


Infobox

Debrecen Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal
Régi városháza
4024 Debrecen Piac u. 20.
Telefon: 52/511-400

Debrecen Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal
Új városháza
4026 Debrecen Kálvin tér 11.
Telefon: 52/517-700

E-mail: eszrevetelek@ph.debrecen.hu